piątek, 23 listopada 2012

Jak zachęcić dziecko do nauki

Jak zachęcić dziecko do nauki? Jak sprawić, aby potrafiło się na dłuższy czas skoncentrować? W jaki sposób zachęcić kilkulatka do czytania, liczenia i oczywiście do chęci poznawania języka obcego?

Jeśli masz w rodzinie małe dziecko, albo sam jesteś rodzicem takiego kilkulatka, to zobacz koniecznie poniższe nagrania video: http://slownictwo.pl/l/magia-nauki

Bartek Popiel, który na co dzień pracuje z dziećmi w różnym wieku, dostarcza w tych filmach szereg porad i konkretne pomysły na to, aby dziecko było bardziej skoncentrowane, szybciej i przyjemniej przyswajało sobie wiedzę i po prostu lepiej się uczyło w przyszłości.

Bartek zauważa, jak bardzo w dzisiejszych czasach dzieciaki są roztargnione, roztrzepane, nie potrafią na dłużej skupić na czymś swojej uwagi. Zaczynają coś robić, nagle zaraz potem to przerywają. Nie mają nad sobą żadnej samokontroli i najczęściej nie jest to ich wina.

Rodzice twierdzą często, że ich dzieci mają jakieś problemy z nadpobudliwością, mają ADHD itp. Okazuje się jednak, że nie. Nieraz są to proste procesy, które dają się wyeliminować i Bartek dokładnie mówi w tych filmach jak to zrobić.

Tak więc zobacz te video, zastosuj i obserwuj, jak szybko Twoje dziecko zaczyna robić postępy.
http://slownictwo.pl/l/magia-nauki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz