poniedziałek, 3 grudnia 2018

Wyniki turnieju Memo-Games i nagrody


Właśnie zakończyliśmy pierwszą edycję turnieju pamięciowego w Memo-Games i przyznaliśmy nagrody naszym najlepszym graczom.

Zwycięzcą turnieju została Ola (login "wborzestowski"), która we wszystkich grach zdobyła łącznie 44998 punktów, podnosząc bardzo wysoko poprzeczkę pozostałym graczom.

Ola - wielkie gratulacje, prezentujesz mistrzowski poziom i otrzymujesz w nagrodę bezterminowy dostęp Premium na język angielski w serwisie Slownictwo.pl, zarówno przez stronę internetową jak i przez aplikacje mobilne (z systemem android i ios).

2 miejsce, także z bardzo wysokim wynikiem 31542 pkt, zajmuje Barbara (login "ona8825"), która do ostatnich godzin konkursu ostro konkurowała z Olą. Basiu, otrzymujesz 3 lata abonamentu Premium na język angielski.

3 miejsce w rankingu z wynikiem 25008 punktów zajmuje Wojciech ("grochwojciech72") i otrzymuje w nagrodę dostęp Premium na 2 lata.

Rok abonamentu za 4-te i 5-te miejsce otrzymują odpowiednio: użytkownik o loginie "meyhart" (24699 pkt), któremu do podium brakło tylko 309 pkt oraz "beata121970" (18396 pkt).

Dodatkowo chcę wyróżnić jeszcze jedną osobę o loginie "annak1957", która zajęła w rankingu 8 miejsce, ale poświęciła na turniej najwięcej swojego czasu - prawie 7 godzin ćwiczeń! Pani Aniu, serdecznie gratuluję. Pani również otrzymuje w nagrodę roczny abonament Premium na język angielski.

Chciałbym też prywatnie pogratulować mojemu synkowi ("petersohn") oraz jego bratu ("xxxxrobson"), którzy bardzo zaangażowali się w te zawody i mimo swojego młodego wieku znaleźli się w pierwszej dziesiątce finalistów. Chłopaki - dobra robota :)


W sumie w I edycji turnieju wystartowało 1610 osób. Były to zarówno osoby starsze, korzystające głównie ze strony internetowej, jak również młodsi użytkownicy, używający aplikacji mobilnych (na androida i iPhona).

Dziękuję wszystkim za udział w turnieju i jeszcze raz gratuluję dobrych wyników. Zapraszam też do udziału w kolejnej edycji turnieju, która właśnie się rozpoczęła:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz