wtorek, 2 lipca 2019

2000 angielskich zwrotów na wakacje

Jak wiesz, w języku angielskim te same słowa w zależności od kontekstu mogą znaczyć zupełnie co innego. Dlatego znajomość pojedynczych słówek nie zawsze pozwoli Ci zrozumieć prawdziwy przekaz. 

Pomocna okazuje się znajomość całych konstrukcji, które można potem dowolnie modyfikować, zmieniając w nich odpowiednie części zdania.

Dlatego przygotowałem pakiet 2000 gotowych najczęściej używanych zwrotów, pogrupowanych tematycznie, które bardzo mogą pomóc w codziennej komunikacji, zwłaszcza w wakacyjnych, zagranicznych podróżach.

Odpowiednie tryby lekcji z nagraniami lektora pozwalają do perfekcji opanować te zwroty, zarówno pod względem rozumienia, pisowni jak i wymowy. Po przerobieniu tego materiału z większą swobodą zaczniesz budować bardziej rozbudowane pytania i odpowiedzi.

Czytelnicy tego bloga mogą teraz w wakacje otrzymać bezterminowy dostęp do całego pakietu rozmówek tematycznych z 50% rabatem.

Jeśli jesteś zainteresowany takim dostępem wpisz na poniższej stronie zamówienia kupon rabatowy o treści "pak-end6", wówczas kwota zostanie zmniejszona o połowę.

https://www.slownictwo.pl/epanel/produkty/endless/A/rozmowki/pak-end6

Zwroty możesz ćwiczyć również na swoim smartfonie, pobierając poniżej dedykowana aplikację mobilną na system android lub ios (iPhone, iPad):Dzięki nagraniom lektora brytyjskiego i polskiego możesz też uczyć się nie patrząc w ekran i w dodatku w trybie offline (pobierając wcześniej potrzebne lekcje i nagrania).


Zapraszam do skorzystania z lekcji:
https://www.slownictwo.pl/epanel/

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny program, polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. czy można wypróbować serwis i aplikację darmowo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Można wypróbować serwis i aplikację przez 7 dni za darmo.

  Wymagana jest wcześniej darmowa rejestracja na stronie:
  https://www.slownictwo.pl/epanel/rejestracja/

  Następnie po aktywowaniu konta i zalogowaniu można uzyskać pełny dostęp generując voucher na stronie
  https://www.slownictwo.pl/epanel/voucher/create

  Z vouchera można skorzystać tylko 1 raz.

  OdpowiedzUsuń
 4. wygląda to bardzo profesjonalnie i najważniejsze można się uczyć angielskiego z każdego miejsca - nawet podczas jazdy autobusem

  OdpowiedzUsuń