czwartek, 18 lutego 2010

Prawa sukcesu - nauka angielskiego

Prawdopodobnie poznałeś pierwsze prawa sukcesu, które zostały opublikowane w Polsce po raz pierwszy całkiem niedawno, dzięki akcji poznaj sekret.

Pierwsze z szesnastu tych praw to "Samodoskonalenie" - czyli podstawowe prawo dla osób , które chcą np. nauczyć się języka obcego na zasadzie samokształcenia.

Ale nie o tym chciałbym dziś pisać, bo I tom "Prawa sukcesu" jest już ogólnie dostępny dla wszystkich TUTAJ.

Zapraszam Cię natomiast do obejrzenia filmiku w języku angielskim z polskimi napisami, mówiący o prawach sukcesu, który jest jednocześnie doskonałą formą nauki angielskiego (Joe Vitale słynie z tego, że potrafi mówić jasnym, prostym językiem, dlatego jego wypowiedzi uważam za dokonały materiał do nauki angielskiego):A osoby zainteresowane najnowszymi tomami Praw Sukcesu (tom V I VI) znajdą je w przedsprzedaży na stronie:
http://www.slownictwo.pl//prawa-sukcesu.php?f=Tom-V-i-Tom-VI.

2 komentarze:

  1. Joe Vitale rzeczywiście potrafi mówić prostym językiem. Oglądając jego wypowiedź prawie się przekonałem co do tej książki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Joe Vitale jest świetny. Przeczytałem też "Think and Grow Rich". Kolejną pozycją warto przeczytania jest "Science of Getting Rich" W.Wattles. Krótka ale treściwa.

    OdpowiedzUsuń