wtorek, 25 maja 2010

Gramatyka angielska na MP3

Jak zapewne wiesz, podczas kursu angielskiego na Slownictwo.pl nie przywiązujemy zbyt dużej roli do gramatyki. Okazuje się, że bez znajomości gramatyki już po przerobieniu słownictwa z pierwszych 5-ciu (z 13-tu) poziomów kursu jesteśmy w stanie zrozumieć ponad 80% treści przekazu.

Nie mniej jednak musisz znać podstawy gramatyki, sposób budowy zdań i kilka podstawowych czasów, aby samemu poprawnie się wypowiadać i być dobrze z rozumianym przez innych.

Repozytoria gramatyczne zajmują zwykle po kilkaset stron. Nic więc dziwnego, że w szkole uczy się gramatyki (czasem za bardzo szczegółowo) przez kilka lat i tak naprawdę uczniowie niewiele z tego pamiętają.

A wystarczy obecnie poświęcić dosłownie kilka godzin, aby poznać podstawowe zasady gramatyki, które w zupełności wystarczą Ci do przeciętnej komunikacji. Pobierz TUTAJ darmowe nagranie MP3 i przekonaj się, ile możesz się dowiedzieć w ciągu niespełna 6 minut nauki.

Cały pakiet materiałów na MP3 do szybkiej, samodzielnej nauki gramatyki "Angielski - Gramatycznie..." dostępny jest w obecnie w naszym e-kiosku w maksymalnie niskiej cenie. Zainteresowanych zapraszam na stronę:
http://www.slownictwo.pl/audio.php?t=pak-gram

.

1 komentarz:

  1. Angielski online19 września 2010 12:37

    Myślę że gramatyka na mp3 to świetny pomysł. Nauka poprzez słuchanie jest na pewno bardziej skuteczna niż wkuwanie z podręczników.

    OdpowiedzUsuń