czwartek, 26 października 2017

Nowy panel do nauki na Slownictwo.pl


Nauka angielskiego w internecie może być jeszcze szybsza i przyjemniejsza!

Zobacz, co nowego czeka na Ciebie po zalogowaniu do nowego e-panelu do nauki słówek i zwrotów z języka angielskiego w serwisie Slownictwo.pl


  • Zupełnie nowy, bardziej przejrzysty interfejs użytkownika, przygotowany do pracy zarówno na komputerze, laptopie jak i na urządzeniach mobilnych (tablety i smartfony z systemem android, iPhone, windows Phone...). Przełączając się na ciemny tryb night-mode, możesz uczyć się komfortowo nawet w nocy (pobiera też mniej energii ;)

  • Po zalogowaniu i pobraniu interesujących Cię lekcji i nagrań z języka angielskiego możesz pracować w trybie off-line, bez konieczności połączenia z internetem. Dzięki temu serwis działa znacznie  szybciej, bo nie traci czasu na ponowne pobieranie danych. Ma to szczególne znaczenie, gdy uczymy się np. na smartfonie poza domem, gdzie nie mamy dostępu do internetu.

  • W nowym serwisie znajdziesz znacznie więcej nagrań lektora. Dotyczy to zarówno mniej popularnych słówek i zwrotów, które niedawno zostały wprowadzone do słownika ale również wielu przykładowych zdań, w tym również takich, które zostały dodane przez użytkowników serwisu podczas tworzenia własnych zestawów.   

  •  Nowy panel do tworzenia własnych zestawów do nauki w oparciu o bardziej rozszerzony słownik działa teraz jeszcze szybciej. Możesz też rozszerzać istniejące już słówka o własne tłumaczenia, dodawać własne zwroty i zdania. Do każdego zdania generowana jest automatycznie transkrypcja fonetyczna i tworzone nagranie audio.  

  • Dla każdej lekcji możesz też pobrać nagrania audio dla polskich słówek i zwrotów. Dzięki temu korzystając np. z trybu "Listen And Repeat" możesz utrwalać słówka i szlifować do perfekcji ich wymowę bez-wzrokowo, bez konieczności patrzenia na ekran, wykonując w tym samym czasie zupełnie inne czynności.


  • Powtarzasz tylko te słówka, z którymi masz problemy. Ulepszony innowacyjny system powtórek, oparty nie tylko o krzywą zapominania ale również o Twoje naturalne zdolności zapamiętywania dba o to, abyś powtórzył wybrane słówka w odpowiednim momencie czasu i odpowiednią ilość razy. Wszystko po to, aby zostały one na stałe zapisane w Twojej pamięci.

Obecnie możesz samodzielnie przetestować na sobie skuteczność całego systemu nauki w pełnej wersji Premium.

Aby skorzystać z trwającej promocji należy utworzyć darmowe konto na stronie
https://www.slownictwo.pl/epanel/
a następnie po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu na swoje konto kliknąć w TEN LINKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz