piątek, 17 kwietnia 2009

Bądź EKO z okazji Dnia Ziemi

Czy wiesz, że JEDEN tylko człowiek przyczynia się każdego roku do:

 • wycięcia ponad 17 drzew
 • zużycia 1500 litrów ropy
 • zużycia ok. 5,6 kWh energii

  Dzień Ziemi - Bądź EKO, używaj elektronicznych publikacji


  W jakich warunkach za kilkanaście lat przyjdzie żyć na Ziemi naszym dzieciom czy wnukom jeśli nie zmienimy swojego postępowania i starych nawyków?

  Każdy z nas może przyczynić się do ratowania naszej planety zastępując tradycyjne papierowe podręczniki, lektury, czasopisma ich cyfrowymi odpowiednikami. Kupując ebooki, audioboki, prasę w formie elektronicznej nie tylko oszczędzasz nawet 80% ceny i czas, ale przede wszystkim oszczędzasz środowisko, w którym żyjesz.

  22 kwietnia obchodzimy na całym świecie Dzień Ziemi.

  Z tej okazji największe wydawnictwo audiobooków i prasy elektronicznej w dniach od 17 do 27 kwietnia rezygnuje z części swoich zysków, aby przekonać Ciebie i miliony klientów do częstego korzystania z ekologicznej formy dostępu do wiedzy i codziennych wiadomości prasowych.

  Przykłady cyfrowych publikacji:

 • "Gazeta Wyborcza" jest największą opiniotwórczą gazetą w Polsce. Cieszy się uznaniem czytelników w kraju i za granicą. W ekologicznej wersji cyfrowej znajdziesz codziennie dokładnie tą samą treść, co w wydaniu papierowym. Na rocznej pronumeracie oszczędzasz 200zł oraz 52kg papieru.

 • "Ojciec chrzestny", jedna z największych powieści XX wieku, sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy i zasłużenie okrzyknięta została mianem arcydzieła.
  Słuchając powieści w wersji audio na MP3 oszczędzasz 17,89zł i ok. 2litry ropy naftowej.


  Bądź EKO, używaj cyfrowych publikacji!


  .
 • 1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy blog, pozwolę sobie dodać linka u mnie.
   Zapraszam do odwiedzenia :)

   www.angielskidlakazdego.blox.pl

   OdpowiedzUsuń